Firma Handlowo Usługowa MAT

Kompleksowe usługi informatyczne dla firm (outsourcing IT). W ofercie mamy dwie formy współpracy: kompleksowa obsługa informatyczna firmy (outsourcing IT) oraz jednorazowe zlecenia. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej na podstawie podpisanej umowy i ustalonego stałego abonamentu miesięcznego zapewniamy Państwu całościową opiekę nad infrastrukturą IT w firmie.

Instalacja urządzeń alarmowych. Kompleksowy montaż systemów elektronicznej ochrony mienia. Od wielu lat specjalizujemy się w usługach montażu systemów alarmowych. W naszym katalogu znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty o najwyższej jakości. W naszych instalacjach wykorzystujemy produkty topowych marek, takich jak Bosch SECURITY, SATEL i ABAX. Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń alarmowych (m. in. centrale, czujki, sygnalizatory i sterowniki) oraz odpowiednie dla nich akcesoria: zasilacze, obudowy, akumulatory, oraz przewody instalacyjne.

Montaż telewizji przemysłowej. Jest to system składający się z kilkudziesięciu elementów, więc poprawne ich podłączenie przez osobę nieposiadającą do tego kwalifikacji, jest praktycznie niemożliwe. Najbardziej korzystne jest w tej sytuacji powierzenie zainstalowania urządzeń wyspecjalizowanej firmie, takiej jak nasza. Gwarantujemy, że wszystkie podzespoły zostaną zamontowane w prawidłowy sposób, a cały system będzie odpowiadał Państwa potrzebom. Instalacja kamer i innych elementów telewizji przemysłowej jest niezwykle ważne, jeśli chcecie znacząco poprawić poziom bezpieczeństwa na terenie obiektu.

Kasy fiskalne, drukarki, wagi sklepowe firmy NOVITUS. W naszej ofercie znaleźć można niezbędne wyposażenie odpowiadające na potrzeby wszystkich sklepów i hurtowni, o różnym profilu działalności. Dystrybuujemy bowiem zaawansowane i intuicyjne rozwiązania, takie jak kasy i drukarki fiskalne wyposażone w wyświetlacz LCD i system ładowania papieru oraz szuflady z kluczykami czy też czytniki kodów. Nasze propozycje zdecydowanie przewyższają pod względem jakości i funkcjonalności tradycyjnie stosowane rozwiązania, bowiem zwiększają one poziom bezpieczeństwa i komfort pracy. Świadczymy także usługi serwisowe w tym zakresie. Dokładna znajomość tej marki pozwala nam eliminować nawet najbardziej skomplikowane usterki, a tym samy zagwarantować wydajność sprzętu i brak przerw w komfortowej obsłudze klientów.


>